Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 11 luty 2024

W najnowszym wydaniu ,,Nasze Miasto Inowrocław”, które liczy 12 stron, naliczyliśmy aż 11 zdjęć pełniącego obowiązki prezydenta Inowrocławia Wojciecha Piniewskiego. Właściwie nieważne w jakim miejscu rozłożymy gazetę, to na zdjęcia szefa inowrocławskiego ratusza na pewno się załapiemy. Do tego mamy też na dwie strony wywiad z nim.

Opublikowano w Inowrocław

W czwartek 15 lutego odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Bydgoszczy poświęcona głównie zamknięciu hali targowej. Radni PiS chcieli, aby dyskusja o tym odbyła się jeszcze w styczniu, radni KO nie zgodzili się jednak na wprowadzenie tego punktu do porządku obrad.

 

Opublikowano w Bydgoszcz

Wartość modernizacji Magistrali Węglowej, czyli linii nr 201 pomiędzy Bydgoszczą i Gdynią to około 10 mld zł, inwestycja ma znacząco usprawnić jej funkcjonowanie, poprzez podniesienie prędkości, dobudowę drugiego toru i pełną elektryfikację. Od 2017 roku Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy nie wydała jeszcze decyzji środowiskowej – przez prawie 7 lat nie udało się rozwiązać formalności licząc tylko w pierwszej instancji.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Marzec 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  • Sondaż na dwa tygodnie przed wyborami. Tak prognozuje się nam przyszłość Europy

    Polscy politycy emocjonują się głównie krajowymi sondażami, ale wynik polskich wyborów będzie miał zaledwie kilku procentowy wpływ na to jak będzie wyglądał układ w Parlamencie Europejskim, bowiem wybieramy jedynie 53 przedstawicieli z ponad 700. Przyjrzyjmy się zatem dzisiejszemu sondażowy Politico.

  • Kampania wyborcza między Brukselą, a Warszawą i Bydgoszczą (komentarz wyborczy)

    Za dwa tygodnie będziemy wybierać 53 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim, a może lepiej napisać, że blisko pół miliarda europejczyków wybierze swoich 720 przedstawicieli. Kampania wyborcza trwa bowiem na całym kontynencie, choć w każdym kraju jest ona inna, do tego stopnia, że można powiedzieć, że politycznie to nie jest komplementarne. Postaram się jak najkrócej pokazać czym polska kampania różni się od tej ogólnoeuropejskiej oraz na przykładach w różnych państwach UE.

Wiadomości z regionu