Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPierwsze podsumowanie Finału WOŚP w Bydgoszczy – przeszło 670 tys. zł

Pierwsze podsumowanie Finału WOŚP w Bydgoszczy – przeszło 670 tys. zł

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 29 styczeń 2024 15:54

Za nami kulminacyjny dzień 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale wciąż on trwa, bowiem możemy np. brać udział w licytacjach – oficjalne podsumowanie Finału poznać mamy dopiero pod koniec marca. W nocy bydgoski sztab WOŚP podsumował wstępnie bydgoski Finał.

Bydgoski sztab podsumował Finał kwotą deklarowaną 618 tys. i 522 zł oraz 75 groszy. Są to głównie pieniądze zebrane przez wolontariuszy do puszek oraz zakończone licytacje. Dodatkowo w ramach eSkarbonki bydgoski sztab zebrał 55 tys. i 322 zł. Daje to zatem łącznie prawie 674 tys. zł.

 

Wciąż możemy licytować i w ten sposób wspierać cel 32. Finału jakim jest wsparcie dla lepszej diagnostyki i leczenia płuc. O ciekawych aukcjach z Bydgoszczy piszemy: Przyglądamy się nietypowym bydgoskim licytacjom WOŚP

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sondaż na dwa tygodnie przed wyborami. Tak prognozuje się nam przyszłość Europy

    Polscy politycy emocjonują się głównie krajowymi sondażami, ale wynik polskich wyborów będzie miał zaledwie kilku procentowy wpływ na to jak będzie wyglądał układ w Parlamencie Europejskim, bowiem wybieramy jedynie 53 przedstawicieli z ponad 700. Przyjrzyjmy się zatem dzisiejszemu sondażowy Politico.

  • Kampania wyborcza między Brukselą, a Warszawą i Bydgoszczą (komentarz wyborczy)

    Za dwa tygodnie będziemy wybierać 53 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim, a może lepiej napisać, że blisko pół miliarda europejczyków wybierze swoich 720 przedstawicieli. Kampania wyborcza trwa bowiem na całym kontynencie, choć w każdym kraju jest ona inna, do tego stopnia, że można powiedzieć, że politycznie to nie jest komplementarne. Postaram się jak najkrócej pokazać czym polska kampania różni się od tej ogólnoeuropejskiej oraz na przykładach w różnych państwach UE.

Wiadomości z regionu