Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 18 październik 2014

O urząd prezydenta Bydgoszczy rywalizuje ośmiu kandydatów, w tym postać właściwie w Bydgoszczy anonimowa – Mariusz Nowowiejski, o którym wiemy tak naprawdę niewiele, gdyż nie zwołał nawet konferencji prasowej. Kampanie wyborczą rozpoczął od wywieszenia kilkumetrowych nośników reklamowych na budynkach.

Opublikowano w Bydgoszcz

Konwencja wyborcza zorganizowana przez kandydatkę na prezydenta Małgorzatę Stawicką znacznie odbiegała od tych organizowanych przez jej politycznych oponentów. O polityce mówiono właściwie niewiele, za to publiczność bawiła się przy występach znanego z programu ,,Mam Talent” Mateusza Kufla oraz siłaczy gimnastycznych z Akademii Calisthenics.

Opublikowano w Bydgoszcz

W niedziele minie 30 rocznica męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, kapelana Solidarności w trudnym okresie lat 80. Niestrudzonego obrońcy praw człowieka w okresie PRL, który za swoją działalność został zamordowany przez funkcjonariuszy SB. Jego ostatnia droga krzyżowa rozpoczęła się w naszym województwie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wybory do Rad Gmin mniejszych samorządów odbywać się będą według nowej formuły, czyli tzw. jednomandatowych okręgów. W praktyce doszło do sytuacji, że w naszym województwie mamy kilkadziesiąt okręgów, gdzie zarejestrowano zaledwie jednego kandydata. Niezależnie ile głosów oni otrzymają, to radnymi i tak zostaną.

Opublikowano w Regionalne
sobota, 18 październik 2014 08:16

Radni z Białych Błot chcą ugody z RZI

Na komisji rewizyjnej Rady Gminy Białe Błota radni wyrazili wolę, aby podjąć z Rejonowy Zarządem Infrastruktury rozmowy w celu zmniejszenia odsetek od nadpłaconego podatku i rozłożenia płatności w czasie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30