Jesteś tutaj: HomeInowrocławSolanki uznane za jeden z najlepszych produktów turystycznych

Solanki uznane za jeden z najlepszych produktów turystycznych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 02 grudzień 2022 10:31
Solanki uznane za jeden z najlepszych produktów turystycznych Fot: UM Inowrocław

We wtorek w Brześciu Kujawskim odbyło się oficjalne zakończenie sezonu turystycznego w kujawsko-pomorskim zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną, z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną. Wśród trzech najlepszych produktów turystycznych uznano Park Solankowy w Inowrocławiu, który został tym samym zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego.

Park Solankowy uzyskał już od Polskiej Agencji Turystycznej regionalnego zwycięzcy plebiscytu Najlepszy Produkt Turystyczny 2022. Być może uzyska również laur na arenie ogólnopolskiej podczas kolejnego etapu.

 

- Wyróżnienie to jest dowodem, że inwestycje poczynione ze środków unijnych  i rozwój Parku Solankowego są zauważane nie tylko przez turystów, ale też wyspecjalizowane turystyczne organizacje. W ten sposób zwiększamy nasz potencjał  i zachęcamy do odwiedzania naszego miasta – podsumowuje prezydent Ryszard Brejza.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu