Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzebudowa Grunwaldzkiej bliska zakończeniu

Przebudowa Grunwaldzkiej bliska zakończeniu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 10 marzec 2020 06:41
Skrzyżowanie z Flisacką Skrzyżowanie z Flisacką

Formalnie wykonawca rozbudowy ulicy Grunwaldzkiej od Węzła Zachodniego do Pawłówka ma jeszcze kilka tygodni, prace są obecnie już właściwie na etapie wykończeniowym. W ostatnim czasie udało się na Czyżkówku ukończyć budowę jezdni południowych, w tym skrzyżowania z ulicą Flisacką.

Na tą jezdnie został też przeniesiony ruch. Wcześniej ruch odbywał się po nowych pasach północnych, na których teraz prowadzone są prace wykończeniowe. Na odcinku leśnym ruch odbywa się już po czterech pasach, autobusy i taksówki jadące w kierunku centrum mogą korzystać natomiast z piątego buspasa.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Grudzień okazał się jeszcze tragiczniejszy o listopada

    W grudniu według danych Eurostatu w województwie kujawsko-pomorskim stwierdzono 3,5 tys. zgonów, to najwięcej od czasu II wojny światowej, także więcej o listopada, który uznawany był do tej pory jako najbardziej tragiczny miesiąc – prawie 2,9 tys. zgonów. Wstępne dane wskazują, że w 2020 roku w naszym województwie zmarło ponad 26 tys. osób.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu