Jesteś tutaj: HomeSport

W niedziele przy Sielskiej pojedynek beniaminków

Napisane przez piątek, 21 wrzesień 2018 21:59

Kolejnym rywalem Zawiszy, który po 6 kolejkach V ligi wypracował sobie już pozycję lidera V ligi, będzie Unia Wąbrzeźno, zespół który podobnie jak niebiesko-czarni w poprzednim sezonie występował w A-klasie.

Przedstawiciele FIFA lustrowali Bydgoszcz

Napisane przez piątek, 21 wrzesień 2018 11:28

23 maja rozpocznie się w Polsce turniej FIFA U-20, czyli młodzieżowe mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jedną z aren tego turnieju będzie stadion Zawiszy Bydgoszcz. W czwartek w Bydgoszczy gościli przedstawiciele FIFA oraz działającego przy PZPN Lokalnego Komitetu Organizacyjnego.

Zawisza po niespecjalnym meczu pokonuje Flisaka

Napisane przez niedziela, 16 wrzesień 2018 22:51

W meczu 6 kolejki V ligi Zawisza pokonał w Bydgoszczy zespół Flisaka Złotoria, dzięki czemu zajmuje pozycję samodzielnego lidera ligi. Mecz rozegrany na stadionie przy ulicy Sielskiej w Fordonie do najciekawszych nie należał, było to raczej jedno z gorszych spotkań w wykonaniu niebiesko-czarnych.

Zawisza zagra w pucharze z BKS-em

Napisane przez poniedziałek, 10 wrzesień 2018 19:16

K-PZPN rozlosował pary III rundy Okręgowego Pucharu Polski, 26 września czeka nas pojedynek dwóch klubów piłkarskich będących członkami CWZS Zawisza: Zawiszy Bydgoszcz i BKS-u Bydgoszcz.

Skrót: Sportis Łochowo – Zawisza

Napisane przez niedziela, 09 wrzesień 2018 21:39

Był to mecz na szczycie dwóch pretendentów do gry w IV lidze. Zawisza okazał się w Łochowie lepszy od miejscowego Sportisu, ale dla niebiesko-czarnych był to jeden z trudniejszych meczów w ostatnich miesiącach. Z tego też powodu, aby poczuć namiastkę tych emocji, warto obejrzeć przygotowany przez nas skrót tego meczu.

Do dwóch karnych sztuka

Napisane przez sobota, 08 wrzesień 2018 19:52

Sportis Łochowo podobnie jak Zawisza Bydgoszcz przejawia ambicje walki o IV ligę, stąd też pojedynek tych zespołów należało potraktować jako mecz na szczycie. Tak też było w sobotę w Łochowie, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć pełen emocji mecz na wysokim poziomie. Widać było, że zawodnikom obu klubów zależało na zwycięstwie. Wynik końcowy nie odzwierciedla jednak emocji jakie miały miejsce na boisku.

Catenaccio prosto z Włoch III

Napisane przez czwartek, 06 wrzesień 2018 16:23

„Catenaccio prosto z Włoch” jest podsumowaniem kolejki włoskiej Serie A. Wyniki najważniejszych meczów, typy, komentarze, występy polskiej kolonii we Włoszech. Dotychczas pisywałem na łamach portalu na tematy historyczne (patriotyczne) kontynuując tę serię ujawniam swoją drugą pasję – piłkarską ligę włoską. Na stadionach Serie A bywałem wielokrotnie w roli kibica, mediolańskie San Siro, turyńskie Stadio Olimipico czy werońskie Stadio Marcantonio Bentegodi znam jak własną kieszeń.

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.