Jesteś tutaj: HomeSport

Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

Napisane przez sobota, 10 kwiecień 2021 20:11

W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

Napisane przez poniedziałek, 05 kwiecień 2021 11:09

Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Ruszyły pierwsze mecze rundy mistrzowskiej. Ciekawie było na Glinkach

Napisane przez poniedziałek, 05 kwiecień 2021 12:04

W Wielką Sobotę rozpoczęły się mecze grupy mistrzowskiej, której stawką jest gra o awans do III ligi oraz spadkowej, w której kluby bronią się przed degradacją do V ligi. Niższe ligi jeszcze pauzują z powodu lockdownu.

Rusza liga żużlowa, a z nią Liga Typerów

Napisane przez piątek, 02 kwiecień 2021 17:15

W sobotę 3 kwietnia oficjalnie rusza I liga żużlowa, w poniedziałek 5 kwietnia Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Już dzisiaj ruszyła natomiast Typer Żużlowy organizowany przez portal Polonia1920.pl oraz Stowarzyszenie Biało-Czerwone Pokolenie.

Każdy zespół siatkarski powinien mieć spersonalizowane koszulki z własnym, drużynowym nadrukiem. Część zawodników stawia na gotowe projekty graficzne w określonym kolorze nawiązującym do barw klubu. Co jednak zrobić, kiedy drużyna ma jeszcze wyższe wymagania i marzy o unikalnych koszulkach siatkarskich wykonanych według własnego, wymyślonego projektu?

Wiele amatorskich zespołów i klubików piłkarskich dla dzieci, stając przed koniecznością wyposażenia młodych zawodników w niezbędne stroje piłkarskie z nadrukami – zmaga się z kilkoma trudnościami. Bardzo często pierwszą z nich jest budżet, kolejną – wybór techniki nadruku, a trzecią odpowiednia kolorystyka i estetyczny projekt. Na szczęście zamiast podejmowania samodzielnych prób: kupowania oddzielnie koszulek i poszukiwania miejsca, w którym ktoś wykona na nich nadruk – dużo bardziej profesjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest ich zamówienie bezpośrednio u producenta odzieży sportowej.

Chemik zdobywa punkty walkowerem kosztem wicelidera

Napisane przez poniedziałek, 29 marzec 2021 13:02

Dura lex, sed lex (twarde prawo, ale prawo) głosi rzymska maksyma prawnicza, która ma także zastosowanie w sporcie, choć nie zawsze odzwierciedla to co się działo na boisku. 5 września 2020 roku w ramach rozgrywek IV ligi Włocłavia Włocławek podejmowała Chemika Bydgoszcz, ten mecz wygrali gospodarze 2:1, ale z uwagi na naruszenie regulaminu mecz ten wygrywa jednak Chemik, co minimalnie przemeblowało układ w tabeli po rundzie zasadniczej.

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021