Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPiS widzi drugie dno w dymisji Markowskiego

PiS widzi drugie dno w dymisji Markowskiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 26 październik 2012 13:02

Proszę o podanie faktycznych przyczyn dymisji pana zastępcy Stefana Markowskiego – napisał w interpelacji do prezydenta radny PiS Tomasz Rega.

 

Na początku tygodnia zastępca prezydenta Stefan Markowski ogłosił, że składa dymisje z powodów zdrowotnych. Prezydent rezygnacje przyjął, ale zaproponował Markowskiemu pełnienie funkcji jego doradcy.  

 

Na konferencji prasowej radny Tomasz Rega przyznał, że jak niesie wieść gmina w ratuszu, za dymisją zastępcy prezydenta mogą stać inne powody, jak chociażby niezadowolenie włodarza miasta z jego pracy.

 

Warto tutaj zwrócić uwagę, że prezydent Markowski odpowiadał między innymi za Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Od dłuższego czasu mieszkańcy się jednak skarżą w kwestii nieczytelnych znaków w centrum miasta, co jest jedną z przyczyn zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej.

 

Kandydatem na następcę Markowskiego jest Łukasz Niedźwiecki, który prezesuje Bydgoskiemu Parkowi Przemysłowo-Technologicznemu.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas