Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPiS widzi drugie dno w dymisji Markowskiego

PiS widzi drugie dno w dymisji Markowskiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 26 październik 2012 13:02

Proszę o podanie faktycznych przyczyn dymisji pana zastępcy Stefana Markowskiego – napisał w interpelacji do prezydenta radny PiS Tomasz Rega.

 

Na początku tygodnia zastępca prezydenta Stefan Markowski ogłosił, że składa dymisje z powodów zdrowotnych. Prezydent rezygnacje przyjął, ale zaproponował Markowskiemu pełnienie funkcji jego doradcy.  

 

Na konferencji prasowej radny Tomasz Rega przyznał, że jak niesie wieść gmina w ratuszu, za dymisją zastępcy prezydenta mogą stać inne powody, jak chociażby niezadowolenie włodarza miasta z jego pracy.

 

Warto tutaj zwrócić uwagę, że prezydent Markowski odpowiadał między innymi za Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Od dłuższego czasu mieszkańcy się jednak skarżą w kwestii nieczytelnych znaków w centrum miasta, co jest jedną z przyczyn zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej.

 

Kandydatem na następcę Markowskiego jest Łukasz Niedźwiecki, który prezesuje Bydgoskiemu Parkowi Przemysłowo-Technologicznemu.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu