Jesteś tutaj: Home

Przypominamy o zmianach rozkładów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 09 grudzień 2017 15:50

Od niedzieli 10 grudnia w życie wchodzi nowy rozkład jazdy pociągów, z tego powodu przed wyruszeniem w podróż powinno zapoznać się z aktualnym rozkładem. Zrobić powinni to przede wszystkim podróżujący często po stałych trasach, którzy mogli się przyzwyczaić do godzin rozkładów. O ile nowe rozkłady nie wprowadzają wielkich rewolucji, to dla większości pociągów zmienione będą godziny odjazdów.

 

Nowemu rozkładowi poświęciliśmy kilka publikacji. Co wydaje się najbardziej istotne, to przede wszystkim przekierowanie części pociągów relacji Bydgoszcz – Warszawa, na dłuższą trasę przez Iławę. Ma to związek z prowadzoną modernizacją linii kolejowej nr 18 na odcinku Toruń – Włocławek - Kutno. Na dworcach powinni pojawić się dodatkowi pracownicy, którzy będa udzielać podróżnym informacji o wprowadzonych zmianach.

 

W trakcie roku planowane są kwartalne korekty rozkłądów jazdy.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy