Jesteś tutaj: Home

Przed nami III Bydgoska Kajakowa Masa Wodna

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 20 czerwiec 2018 07:08

Środowisko bydgoskich kajakarzy stara się coraz bardziej dawać o sobie, poprzez pokazywanie jak można aktywnie w kajaku spędzać czas. Jedną z imprez towarzyszących tegorocznemu Sterowi na Bydgoszcz będzie III Bydgoska Masa Kajakowa.

Organizatorem Kajakowej Masy Wodnej jest stowarzyszenie Binduga. Rozpocznie się ona o godzinie 14:30 w Opławcu, nieopodal pętli autobusowej linii nr 58. Przed godzina 17:00 uczestnicy planują dotrzeć w okolice Opery Nova, aby wziąć udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Steru na Bydgoszcz – Paradzie Jednostek Pływających. Dalej kajakarze podpłyną w kierunku Łuczniczki, gdzie o 17:30 planowana jest meta III Bydgoskiej Kajakowej Masy Wodnej. Bardziej wytrwali będą mogli popłynąć do Starego Fordonu.

 

Aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę aktywnego wypoczynku i zintegrować społeczność wokół miasta Bydgoszczy i rekreacji wodnej oraz uwiarygodnić silne powiązanie miasta z rzeką, w tym dniu zaplanowana została gra pod nazwą "Bydgoszcz - jej dziedzictwo przemysłowe":

 

Każdy z uczestników III BKMW otrzyma pamiątkę a dla zwycięzców gry, zakupione zostały atrakcyjne nagrody.

 

Rejestracja w wydarzeniu - http://www.masabydgoszcz.pl/

 

Warto wspomnieć, że na przełomie sierpnia i września czeka nas kolejne duże wydarzenie wodne. Stowarzyszenie Binduga organizuje bowiem II edycję Kayakmanii, która przenosi się w tym roku z Koronowa na Wyspę Młyńską. Bydgoszcz będzie zatem gospodarzem najprawdopodobniej najważniejszego wydarzenia w trakcie tegorocznego Międzynarodowego Dnia Kajakarza.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy