Jesteś tutaj: Home

Koalicja Obywatelska może zgarnąć nawet ponad 20 mandatów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 22 październik 2018 12:21

Cały czas nie są znane wyniki głosowania do Rady Miasta Bydgoszczy. Ze szczątkowych informacji wynika, że Koalicja Obywatelska ma szansę nawet na 80% mandatów, co byłoby wynikiem dotąd niespotykanym w bydgoskim samorządzie. Pozostałe 20% przypadłoby PiS-owi.

Podział ostateczny będzie zależeć od wyników w poszczególnych okręgach - w zależności od nich Koalicja Obywatelska może liczyć na 3 albo 4 mandaty, w przypadku PiS walka toczy się o 1-2 mandaty w okręgu. Być może pojedyncze mandaty uda się uzyskać SLD, ale jest to mało prawdopodobne. W podziale mandatów nie wezmą na pewno udziału komitety Czasu Bydgoszczy i Kukiz15.

 

Nie wiadomo czy PiS utrzyma drugi mandat (najprawdopodobniej Konstantego Dombrowicza) do sejmiku w okręgu bydgoskim. Szansę na czwarty mandat ma bowiem Koalicja Obywatelska.

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy