Jesteś tutaj: Home

Sondaż: Senat dla Koalicji, Sejm dla PiS

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 16 wrzesień 2019 16:34

Marcin Palade, który należy do jednego z bardziej skutecznych badaczy opinii publicznej w Polsce przedstawił badania sondażowe dla okręgu bydgoskiego. Wygrywa PiS z różnicą 6 punktów procentowych nad Koalicją Obywatelską, ale to Koalicja w jego opinii wygra wybory do Senatu.

Badanie Palade z 15 września wskazuje jako faworytów w wyborach do Senatu Andrzeja Kobiaka i Krzysztofa Brejzę. Już jednak w typowo sejmowym głosowaniu lepszy wynik powinien uzyskać PiS – 40% , co daje 5-6 mandatów. Koalicja Obywatelska może liczyć na 34%, czyli 4-5 mandatów. Lewica z 14% ma szansę nawet na 2 mandaty. PSL – Kukiz z 7% poparcie nie wiadomo czy zdobędzie mandat. Konfederacji Palade daje w okręgu bydgoskim 3,5%.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy