Jesteś tutaj: Home

Miasto i TMMB organizują zbiórkę na bydgoskie szpitale

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 01 kwiecień 2020 00:04

Od dobrych dwóch tygodni piszemy, ale też inne media, o oddolnych inicjatywach bydgoszczan, którzy np. szyją maseczki lub drukują przyłbice dla lekarzy. Nie każdy ma na to czas, ale możemy wesprzeć szpitale finansowo. Zbiórkę funduszy organizuje Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy, we współpracy z Urzędem Miasta.

TMMB wraz z ratuszem będą kierować pieniądze do konkretnych bydgoskich szpitali, na zakup niezbędnego sprzętu i materiałów na walkę z epidemią koronawirusa. Darowizny można wpłacać na rachunek bankowy Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy (Jezuicka 4, 85-001 Bydgoszcz): 11 1020 1462 0000 7202 0364 6866.

 

W tytule przelewu* prosimy o wpisanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikom Urzędu Miasta kontaktu z darczyńcą. W ramach wdzięczności za zaangażowanie w akcję „Wspieramy bydgoskie szpitale” każdy wpłacający otrzyma podziękowanie od Prezydenta Bydgoszczy.

 

W przypadku pytań dotyczących zbiórki odpowiedzi są udzielane na e-mail: bks@um.bydgoszcz.pl lub pod numerem tel.: 795 160 843.

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021