Jesteś tutaj: Home

Utrudnienia na torach – za nim ruszysz w podróż

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 18 październik 2013 13:41

Zaplanowane prace inwestycyjne na torach sprawią, że w przyszłym tygodniu podróżni muszą się przygotować na pewne zmiany dotyczące rozkładów jazdy. Głównie na odcinku Bydgoszcz – Toruń, gdzie trwa modernizacja linii kolejowej nr 18.

Od poniedziałku:

Pociąg REGIO z Torunia Wschodniego (ruszający o godzinie 5:39) do Bydgoszczy Głównej (przyjazd 6:50), będzie kursował po skróconej trasie tylko do Torunia Głównego. Na odwołanym odcinku z Torunia do Bydgoszczy nie zostanie postawiona komunikacja zastępcza.

 

Spodziewać się należy także, że pociągi łączące dwa największe miasta województwa na trasę wyjeżdżać będą szybciej niż wynika to z rocznego rozkładu jazdy, spodziewać się należy także kilkudziesięciu minutowych opóźnień.

 

Natomiast pociąg TLK z Rzeszowa do Bydgoszczy, który ze stacji Toruń Główny rusza o godzinie 15:53 będzie się w drodze do Bydgoszczy zatrzymywał także na mniejszych stacjach (przyjazd do Bydgoszczy 16:54). W pociągu będą honorowane wyjątkowo bilety wydane przez ,,Przewozy Regionalne”.

 

W sobotę 26 października:

Zarządca linii planuje naprawę trakcji elektrycznej na odcinku Bydgoszcz Główna – Maksymilianowo. W godzinach od 9:00 do 20:00, pociągi będą przeciągane lokomotywami spalinowymi, co znacznie zmieni rozkład jazdy tego dnia.

 

Przed wyruszeniem w podróż zachęcamy do sprawdzenia aktualnego na dany dzień rozkładu, który dostępny jest na stronie – www.pkp.pl

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy