Jesteś tutaj: Home

W środę na komisji sejmowej o przyszłości pracowników poczty

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 17 luty 2015 19:05

W regionie bydgoskim pracę ma stracić 342 pracowników Poczty Polskiej – alarmował przed tygodniem na konferencji prasowej poseł Piotr Król. Z inicjatywy kilku parlamentarzystów reprezentowanych przez Króla w środę odbędzie się specjalne posiedzenie Komisji Infrastruktury, na którym możemy się dowiedzieć, czy nie dojdzie także do likwidacji placówek pocztowych w naszym regionie.

Poseł Piotr Król informuje nas, że zwolnienia mają dotyczyć głównie listonoszy, choć w planach jest także zlikwidowanie kilkudziesięciu etatów naczelników – W najlepszym wypadku po redukcji etatu naczelnika dana placówka staje się filią, ale może dojść także do jej likwidacji – wyjaśnia nam parlamentarzysta.

 

Region bydgoski pod względem skali redukcji znajduje się zaraz za Warszawą, Krakowem i Poznaniem. Więcej szczegółów Król liczy, że uda się uzyskać w czasie posiedzenia komisji.

 

Na środę pod Sejmem pikietę zaplanowali także związkowcy z Poczty Polskiej.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy