Jesteś tutaj: Home

Marszałek wyda ponad 300 tys. złotych na reklamę w mediach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 07 listopad 2016 10:00

Firma BRINGMORE ADVERTSING z Chorzowa przeprowadzi kampanie reklamową dotyczącą wydatkowania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Wykonawca zaoferował przeprowadzenie kampanii za ponad 332 tys. złotych.

Większość tych pieniędzy trafi do mediów z województwa kujawsko-pomorskiego. Od dłuższego czasu podnoszony jest zarzut, iż Urząd Marszałkowski przez płatne ogłoszenia kupuje sobie przychylność mediów. Ten zarzut kierowany jest również do mediów, gdyż w ostatnim czasie byliśmy świadkami jak TVP Bydgoszcz, w której dużej mierze reklamuje się Urząd Marszałkowski, niezbyt dużo uwagi poświęca się niesprawiedliwej polityce marszałka wobec Bydgoszczy.

 

Przed tygodniem radny wojewódzki Andrzej Walkowiak postulował na sesji sejmiku zarzut, że rozdawanie redakcjom mięsa gęsiego służy zdobywaniu politycznej przychylności redakcji.

 

Kosma Złotowski

Klęska. Upadek. Powstanie Warszawskie. Ale skoro klęska, skoro upadek, dlaczego komuniści przez cały okres Prylu usiłowali wymazać powstanie z historii? Przecież jeśli była to klęska, to klęska „reakcyjnego Londynu”. A jednak taka narracja się nigdy nie przebiła. 1 sierpnia warszawiacy zawsze spotykali się na Powązkach. Zawsze, przez cały okres komunizmu, pamiętali. Pamiętali nie tylko klęskę, pamiętali - przede wszystkim - WALKĘ.

Czytaj więcej: Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.