Jesteś tutaj: HomeSportSuperbohaterowie lekkiej atletyki promują Mistrzostwa w Bydgoszczy

Superbohaterowie lekkiej atletyki promują Mistrzostwa w Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport sobota, 08 kwiecień 2017 10:45

Rozkręca się promocja Mistrzostw Europy U23 w lekkiej atletyce, których w lipcu gospodarzem będzie Bydgoszcz. Na plakacie reklamowane są jako ,,Mistrzostwa Superbohaterów”, w których wcielają się sportowcy, będący największymi szansami Polski na medale w tych zawodach.

Konrad Bukowiecki ma tylko 20 lat, ale w pchnięciu kulą dość dobrze radzi sobie w rywalizacji ze znacznie bardziej doświadczonymi seniorami. Dowodem tego jest jego złoty medal na odbywających się niedawno halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie. Bukowiecki był również gwiazdą ubiegłorocznych Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbywały się w Bydgoszczy, gdzie również wywalczyć najcenniejszy krążek.

 

- Chcemy pokazać, że nasi mistrzowie to wielcy sportowcy, a każdy wielki sportowiec to superbohater. Żeby odnieść sukces trzeba wykazać się nie tylko cierpliwością i wolą do wykonywania ciężkiej pracy, ale także ponadprzeciętnymi talentami. Każdy z superbohaterów promujących mistrzostwa takie właśnie cechy posiada – wyjaśnia Paulina Rybak, pracująca w komitecie organizacyjnym lipcowych zawodów.

 

Superbohaterowie kojarzą się z tym, że dysponują pewnymi mocami. Ten aspekt również uwzględniono przy przygotowywaniu koncepcji marketingowej. Bukowiecki jak łatwo się domyśleć dysponuje mocą dużej siły.

 

W gronie superbohaterów znajduje się również odnosząca sukcesy w sprincie Ewa Swoboda, radząca sobie dobrze w dłuższych dystansach Sofia Ennaoui oraz objawienie Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro Maria Andrzejczyk, która jako juniorka zajęła czwarte miejsce w konkursie rzutu oszczepem.

 

W czerwcu natomiat Bydgoszcz będzie współorganizatorem innej dużej imprezy - piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA U21.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Nie żyje Helmut Kohl. Polityk wybitny. A przy tym polityk urodzony pod szczęśliwą gwiazdą. Pięciokrotny kanclerz...

Opublikowany przez Kosma Złotowski na 16 czerwca 2017

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.