Jesteś tutaj: HomeRegionŻebyśmy w nowy rok patrzeli z nadzieją

Żebyśmy w nowy rok patrzeli z nadzieją

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 31 grudzień 2016 15:32

Czytelnikom Portalu Kujawskiego życzymy udanego Sylwestra oraz dobrego Nowego Roku 2017. Żeby był on udany zarówno od strony materialnej, ale również niósł wiele pozytywnych emocji w sferze, którą nazwiemy duchową – żebyśmy wielokrotnie w tym nowym roku byli dumni z Polski i naszych małych ojczyzn.

Patrząc na bieżący rok można stwierdzić, że był on bardzo intensywny, ale też pełen niepokojów. Wystarczy spojrzeć na sytuację polityczną w stolicy, aby zauważyć, że mamy pewien problem z zewnętrzną stabilnością. Stąd też wszyscy powinniśmy wzajemnie sobie życzyć, aby już w pierwszych miesiącach 2017 roku te kryzysy udało się rozwiązać. Szczególnie, że wiele dzieje się również na arenie międzynarodowej, dlatego niezwykle ważna będzie nasza wewnętrzna stabilność.

 

Lokalne samorządy na rok 2017 zaplanowały dość duże plany inwestycyjne przy udziale funduszy unijnych. Życzmy sobie, aby udało się je zrealizować, bowiem wpłyną one na poprawę naszego komfortu życia. Życzmy sobie również, aby duże inwestycje drogowe nie kończyły się na S-5 i jednym odcinku S-10, ale aby najbliższy rok przyniósł przełom, aby wysoki priorytet S-10 otrzymała również w kierunku zachodnim. Takie same nadzieje nieśmy wobec wyczekiwanych inwestycji kolejowych, w tym traktowanej obecnie jako projekt rezerwowy linii kolejowej nr 356. Żeby rok 2017 przyniósł przełom również dla powstania węzła multimodalnego.

 

Niech będzie to udany rok dla nas wszystkich, również w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Śledź nas