Jesteś tutaj: HomeRegionChorych na COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim przybywa

Chorych na COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim przybywa

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 31 lipiec 2020 11:32

Piątek był kolejnym dniem, w którym stwierdzono w Polsce wzrost zachorowań na COVID-19 powyżej 600 nowych przypadków. Sprawia to, że przybywa osób aktualnie chorych, również aktywnych przypadków COVID-19 przybywa w województwie kujawsko-pomorskim.

W piątek w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 17 przypadków zachorowań na COVID-19 – 5 osób z Torunia, 3 z Inowrocławia, 1 z Bydgoszczy, 3 z powiatu bydgoskiego, oraz po jednym przypadku z powiatach lipnowskim, chełmińskim i radziejowskim. Obecnie mamy aktywnych przypadków 108, gdy przez większość lipca była to liczba oscylująca w granicach 70-90. Z szacunków Ministerstwa Zdrowia wynika, że chorych w najbliższych dniach będzie przybywać. Po raz ostatni ponad 100 aktywnych przypadków w naszym województwie odnotowaliśmy 25 maja.

 

 

 

Codziennie aktualizowane informacje o zachorowaniach publikujemy; COVID-19 - dane statystyczne

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy