Jesteś tutaj: HomeRegionSkakał na główkę, ledwo uszedł z życiem

Skakał na główkę, ledwo uszedł z życiem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 16 sierpień 2013 15:00

Wczoraj około godziny 17:20 31-letni mężczyzna na niestrzeżonej plaży w Przyjezierzu (powiat mogileński) skoczył na główkę z drewnianego pomostu. W wyniku zderzenia głową z dnem jeziora stracił przytomność.

W miejscu gdzie miał miejsce ten niebezpieczny skok głębokość jeziora wynosiła tylko 65 centymetrów. Zdarzenie to zauważyły osoby wypoczywające w tym miejscu, które wyciągnęły 31-latka na brzeg, gdzie mężczyzna na przemian odzyskiwał i tracił przytomność.

Śmigłowiec zabrał 31-latka do szpitala w Bydgoszczy. Nie znamy obecnie jego stanu zdrowia i nie wiemy jakie może mieć następstwa ten skok. Przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.

 

Mimo ciągłych działań profilaktycznych nadal nie brakuje przypadków brawury i lekkomyślności nad wodą. Policjanci apelują o zdrowy rozsądek podczas korzystania z uroków letniego wypoczynku. Skoki na tzw. główkę do płytkiej wody mogą skończyć się kalectwem. Opisane zdarzenie pokazuje, że „płytka” wyobraźnia bardzo często przeradza się w tragedię – wyjaśnia sierż. szt. Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja