Jesteś tutaj: HomeRegionRealizacja S-5 idzie zgodnie z planem

Realizacja S-5 idzie zgodnie z planem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne środa, 28 maj 2014 10:00

Regionalny dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Mirosław Jagodziński na sesji Rady Miasta Bydgoszczy przedstawił aktualną sytuację dotyczącą budowy kujawsko-pomorskiego odcinka drogi ekspresowej S-5. Z przekazanych przez niego informacji wynika, że wszystko idzie zgodnie z planem.

Z tych informacji które mamy, nie wynikają żadne zagrożenia dla przygotowania i dalszej realizacji inwestycji – informował bydgoskich radnych regionalny dyrektor GDDKiA Mirosław Jagodziński - Jeżeli we wrześniu ogłosimy przetargi, to w okolicach II kwartału przyszłego roku moglibyśmy podpisać umowy z wykonawcami.

 

Droga ekspresowa S-5 połączyć ma docelowo Gdańska z Bydgoszczą , Poznaniem i Wrocławiem. W ramach kujawsko-pomorskiego odcinka powstać ma północno-zachodnia obwodnica Bydgoszczy.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy