Jesteś tutaj: HomeRegionNowy poseł zadeklarował: Jestem tu dla moich wyborców

Nowy poseł zadeklarował: Jestem tu dla moich wyborców

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne niedziela, 08 czerwiec 2014 22:41

W piątek poseł Piotr Król zabrał głos z mównicy sejmowej w ramach oświadczeń poselskich. Zadeklarował on, że zamierza pełniąc nową rolę pamiętać o tym dzięki komu został wybrany.

- Po 16 latach reprezentowania mieszkańców w Radzie Miasta Bydgoszczy zostałem posłem na Sejm Rzeczypospolitej – mówił w piątek w Sejmie poseł Piotr Król.

 

- To dla mnie ogromne wyróżnienie i odpowiedzialność. Dlatego też postaram się być aktywnym posłem. Bardzo dziękuje wszystkim moim wyborcom za wybór i chcę zadeklarować, że jestem tu dzięki nim i dla nich.

 

Nowy poseł zaprosił mieszkańców na dyżury poselskie, które zamierza wkrótce zainaugurować.

 

- Życzę powodzenia w wykonywaniu mandatu posła – odpowiedział prowadzący obrady wicemarszałek Cezary Grabarczyk.

 

Z możliwości wygłoszenia oświadczeń parlamentarzyści korzystają rzadko. Nowemu posłowi życzymy także powodzenia w zabieganiu o sprawy naszego regionu i interesy jego mieszkańców.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja