Jesteś tutaj: HomeRegionProwadzony jest remont drogi krajowej nr 25

Prowadzony jest remont drogi krajowej nr 25

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 17 sierpień 2015 11:25

Przez najbliższe dni pojawią się utrudnienia na trasie Bydgoszcz – Inowrocław. Rozpoczął się bowiem remont prawie 5 km odcinka DK nr 25 pomiędzy Złotnikami Kujawskimi i Jaksicami, w planach jest także remont odcinka Złotniki Kujawskie – Tarkowo Dolne, Styszek – Brzoza i Brzoza - Chmielniki.

Codziennie drogą krajową nr 25 przejeżdża dziesiątki autobusów, które dowożą mieszkańców powiatu inowrocławskiego do Bydgoszczy. Potrzeby transportowe są zatem duże, ale nie zanosi się na to, aby doszło do większej przebudowy drogi krajowej nr 25 na tym odcinku, czy nawet budowy obwodnic Nowej Wsi Wielkiej i Złotnik Kujawskich.

 

Z racji, że infrastruktura drogowa ulega degradacji, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zdecydowała się przeprowadzić pracę poprawiające jakość drogi.

 

Remont prowadzony jest również na odcinku Kamień Krajeński – Sępólno Krajeńskie drogi krajowej nr 25, w północnej części województwa.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy