Jesteś tutaj: HomeRegionFotowspomnienia z VII kadencji

Fotowspomnienia z VII kadencji

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Regionalne środa, 11 listopad 2015 19:10

Tak się zdarzyło, że w Święto Niepodległości przypada ostatni dzień VII kadencji Sejmu. W czwartek posłowie wybrani na VIII kadencję złożą ślubowania. Swoją przygodę w parlamencie, przynajmniej na kilka lat, zakończą posłowie – Anna Bańkowska, Iwona Kozłowska, Grażyna Ciemniak i Łukasz Krupa. W tej kadencji uczestniczyłem w kilku posiedzeniach Sejmu – chciałbym zatem przypomnieć kilka zdjęć z udziałem parlamentarzystów z okręgu bydgoskiego.

 

Poseł Tomasz Latos w towarzystwie przewodniczącego Komisji Zdrowia Bolesława Piechy. Od kwietnia po objęciu przez Piechę mandatu senatora, Latos przejął kierowanie komisją.

 

Poseł Łukasz Krupa dyskutuje z kolegą na sali plenarnej

 

Będąc jeszcze szeregową posłanką Teresa Piotrowska w ławie sejmowej

 

Posłowie Maks Kraczkowski i Tomasz Latos rozmawiają w ławie sejmowej

 

Spotkanie w lewicy na najwyższym szczeblu. Szef SLD Leszek Miller, wicemarszałek Sejmu Jerzy Wenderlich i posłanka Anna Bańkowska z bukietem kwiatów.

 

Rozmowy ponad podziałami. Posłanka Bańkowska (SLD) pierw dyskutuje z senatorem Janem Rulewskim (PO), później z posłem Tomaszem Latosem (PiS). Pewnie poruszali problemy naszego regionu.

 

Będąc rzecznikiem klubu PO, poseł Paweł Olszewski cieszył się dużym zainteresowaniem dziennikarzy.

 

Anna Bańkowska jako ekspertka SLD na konferencji prasowej, to był w Sejmie dość częsty widok.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Śledź nas