Jesteś tutaj: HomeSportNa inauguracje ligi pod Golub-Dobrzyn

Na inauguracje ligi pod Golub-Dobrzyn

Napisał  Opublikowano w Sport sobota, 21 lipiec 2018 12:15

Promień Kowalewo Pomorskie będzie pierwszym rywalem Zawiszy w sezonie 2018/2019. Inauguracja rozgrywek V ligi nastąpi w weekend 11 i 12 sierpnia. Kowalewo Pomorskie leżące w powiecie golubsko-dobrzyńskim liczy około 4 tys. mieszkańców. Miejscowy Promień ostatnie sezony grał w V lidze, zespół przez kilka sezonów grał również w IV lidze.

Tydzień później Zawisza zmierzy się również z zespołem z północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego – klubem Naprzód Jabłonowo Pomorskie, tym razem jednak w roli gospodarza wystąpi Zawisza – jeżeli nie dojdzie do porozumienia z władzami CWZS ten mecz rozegrany zostanie w Potulicach.

 

W trzeciej kolejce czeka kibiców niebiesko-czarnych ponownie wyprawa do powiatu golubsko-dobrzyńskiego na mecz z Sokołem Radomin. W czwartek kolejce Zawisza podejmie zespół Gryfa Sicienko, z powiatu bydgoskiego. W drugi weekend września Zawiszę czeka wyjazdowy mecz z KS Łochowo, które znajduje się wobec Potulic wręcz po sąsiedzku.

 

Trener Jacek Łukomski na dobre zaangażował się w przygotowania do tego sezonu. W piątek w Kołaczkowie Zawisza rozegrał sparing z IV ligową Włocławia Włocławek. Mecz ten zakończył się remisem 1:1.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Rok 2019 w województwie kujawsko-pomorskim rokiem Powstania Wielkopolskiego

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.