Jesteś tutaj: HomeSportZawisza do wiosny będzie przygotowywał się z IV ligowcami

Zawisza do wiosny będzie przygotowywał się z IV ligowcami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport sobota, 24 listopad 2018 16:51

Po udanej rundzie jesiennej przed piłkarzami Zawiszy kilka spokojnych tygodni. Do trenowania wrócą dopiero po nowym roku. Już dzisiaj znamy plan gier sparingowych, w ramach których Zawisza zmierzy się z kilkoma klubami grających klasę wyżej, w IV lidze.

Pierwszym rywalem sparingowym niebiesko-czarnych będzie IV ligowa Nielba Wągrowie – ten mecz planowany jest na 2 lutego. W planie sparingowym znajdziemy w większości zespoły spoza województwa kujawsko-pomorskiego. Po drużynie z Wielkopolski, 9 lutego Zawisza zmierzy się z IV ligowcem z Warmii – Jeziorakiem Iława. Kolejnym rywalem będzie A-klasowiec z Wielkopolski Noteć Gębice. Dalej w planie mamy Spartę Brodnica, Wisłę Tczew, Chełminiankę Chełmno, Noteciankę Pakość i na koniec 9 marca – IV ligową Unię Janikowo.

 

Poprzedni sezon pokazał nam, że trudno dzisiaj planować rozpoczęcie rundy wiosennej, z racji tego , iż kluczowa będzie pogoda. Rozgrywki A-klasy w 2018 roku rozpoczęły się dość szybko, wiele meczów zostało jednak z pierwszych kolejek poprzenoszonych, gdyż boiska nie nadawały się do gry. Przy odrobienie szczęścia, być może uda się rozegrać pierwsze mecze Zawiszy w roli gospodarza przy ulicy Gdańskiej. Od kwietnia bowiem stadion przejdzie pod opiekę Fifa w związku z mistrzostwami świata do lat 20, których współgospodarzem będzie Bydgoszcz.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja