Jesteś tutaj: HomeSport2. memoriał Ireny Szewińskiej w innym terminie

2. memoriał Ireny Szewińskiej w innym terminie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 16 kwiecień 2020 14:17
2. memoriał Ireny Szewińskiej w innym terminie Fot: Paweł Skraba / PZLA

30 maja na stadionie Zawiszy planowano organizację 2. memoriału poświęconego wybitnej polskiej lekkoatletce, a później działaczce sportowej Irenie Szewińskiej. Drugi raz z rzędu memoriał postanowiono zorganizować w Bydgoszczy. Sytuacja epidemiczna związana z wirusem COVID-19 nieco krzyżuje te plany.


Na dzisiaj wiemy, że 30 maja memoriał na pewno się nie odbędzie – taką decyzję podjął główny organizator, wiceprezes PZLA Krzysztof Wolsztyński. Organizatorzy chcą, aby memoriał odbył się w spokojnej atmosferze, czyli bez zagrożenia epidemicznego. Decyzja o nowym terminie ma zapaść w maju.

 

Na przełomie maja i czerwca w Bydgoszczy co roku odbywały się mitingi lekkoatletyczne, przez lata nazywane Europejskimi Festiwalami Lekkoatletycznymi. Organizacja przed rokiem w ramach EFL pierwszego mitingu Szewińskiej zwiększyła rangę zawodów. Nie można wykluczyć, że pierwszy raz od kilku lat w tych okresie zawody lekkoatletyczne w Bydgoszczy się nie odbędą.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy