Jesteś tutaj: HomeSportSportis Business Club zainaugurował działalność

Sportis Business Club zainaugurował działalność

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 08 sierpień 2020 00:36
Sportis Business Club zainaugurował działalność Sportis

W ubiegłym tygodniu działalność oficjalnie zainaugurował w Osielsku Sportis Business Club. Celem Business Clubu jest wsparcie finansowe dla rozwoju klubu piłkarskiego Sportis, który występuje na boisku w Łochowie. Drużyna seniorów awansowała w poprzednim (zakończonym szybciej z powodu COVID-19) sezonie do IV ligi.

 

W pierwszej kolejce Sportis efektownie pokonał KS Brzoza 6:1, dzięki czemu zajmuje pozycję lidera. Rywalami Sportisu będą bydgoskie zespoły Zawisza i Chemik. Sportis nawiązał również bliską współpracę z bydgoskim zespołem kobiecym KKP, dzięki czemu wspólna drużyna występuje w rozgrywkach kobiecej Ekstraklasy.

 

Menedżer Sportisu w ostatnim czasie został Jarosław Kotewicz, brązowy medalista w skoku wzwyż z Atlanty (1988 roku), jako działacz sportowy sprawdził się budując pozycję koszykarek Artego Bydgoszcz.

 

W ubieglym tygodniu w Osielsku odbyła się uroczystość inauguracji Business Clubu,  ale także prezentacji pierwszych zespołów Sportisu.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj