Jesteś tutaj: HomeSportStroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Sport poniedziałek, 05 kwiecień 2021 11:09

Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Nadruk u producenta, czy w firmie zewnętrznej?

Najwygodniej, najszybciej, najtaniej i najprościej jest wykonać personalizację strojów meczowych bezpośrednio u producenta. Polska marka sportowa PEHA, oprócz szerokiego wyboru strojów sportowych, oferuje dodatkowo możliwość ich spersonalizowania. PEHA wykorzystuje najlepszą metodą sublimacji. To technika, która polega na wtopieniu specjalnych, niebywale trwałych tuszy sublimacyjnych bezpośrednio we włókna dzianiny. Co więcej, sublimacja pozwala na nadrukowanie na materiał dowolnego projektu. Może to być logotyp, herb, flaga, numer, napis, nazwisko itp. Możliwości sublimacji są praktycznie nieograniczone. Najważniejszą zaletą wykonania nadruku bezpośrednio w PEHA jest to, że producent przewiduje bezpłatny nadruk w przypadku zamówienia przynajmniej 6 sztuk odzieży. To zadanie nie trudne do realizacji, ponieważ większość drużyn liczy sobie więcej niż 6 zawodników.

 

 

Rodzaj nadruku, a konserwacj

Nadruk sublimacyjny wykonany przez markę PEHA ma jeszcze inne zalety. Nie kruszy się i nie pęka, staje się integralną częścią dzianiny i jest tak samo jak ona elastyczny. Rodzaj nadruku to bardzo ważna kwestia, z której wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Sublimacja wydłuża bowiem również żywotność kompletów meczowych i wygląda świetnie tak długo, jak długo dzianina zachowuje swoje właściwości. Inne nadruki mają tendencję do nieestetycznego pękania, wykruszania się z czasem i mogą zaburzać naturalne właściwości oddychające dzianiny, na której zostały umieszczone. Nadruk naklejany, czyli tzw. termotransfer to zawsze dodatkowa, sztuczna warstwa na koszulce sportowej, która wpływa na cyrkulację powietrza w miejscu nadruku. Z uwagi na fakt, że nadruk sublimacyjny jest po prostu zabarwieniem dzianiny w określonym miejscu – opisana wyżej sytuacja nie ma miejsca w przypadku sublimacji.

Marka PEHA specjalizuje się nie tylko w produkcji nowoczesnej odzieży sportowej, ale również umożliwia wykonanie indywidualnej personalizacji, wraz z zamówionymi strojami sportowymi. Biorąc pod uwagę fakt, że usługa ta jest oferowana gratis – generuje to zarówno spore oszczędności, ale jest również wygodne, proste i szybkie.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021