Jesteś tutaj: HomeSportDerby dla Sportisu

Derby dla Sportisu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 05 wrzesień 2021 13:28

W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Był to mecz ciekawy, bowiem kibice mogli zobaczyć nie tak mało bramek. Już w 3 minucie gospodarze z Glinek po strzale Rysiewskiego zdobyli prowadzenie. Przed przerwą w 40 minnucie wyrównał Aleksandr Shpilevski. W drugiej połowie to Sportis podwyższył w 61 minucie, ale w 70 minucie wyrównał na 2:2 Adam Kacprzak. Kluczowe rozstrzygnięcie padło dopiero w 92 minucie, czyli w doliczonym czasie gry, gdy wynik meczu na 2:3 ustalił Mateusz Zbiranek.

Chemik Bydgoszcz – Sportis Łochowo 2:3 (1:1)

Liderem po 5 kolejkach jest Unia Solec Kujawski, która jako jedyny zespół ma komplet punktów. Trzy punkty do Unii traci Wda Świecie, a po 5: Sportis, Włocławia Włocławek i Chemik.