Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 17 marzec 2018
sobota, 17 marzec 2018 23:25

,,W jej oczach”

Temperatura na minusie, on skąpo ubrany, na boso, w okrwawionej szacie – w sobotę przez Bydgoszcz przeszła droga krzyżowa ulicami miasta. Celem było pokazanie problemów z jakimi borykają się ludzie młodzi oraz miłosierdzie Boga, który dla zbawienia rodzaju ludzkiego przyjął dobrowolne cierpienie.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 17 marzec 2018 18:27

Ważne trzy punkty Zawiszy w meczu walki

Duże wątpliwości może budzić rozgrywanie meczów na zmarzniętej murawie, przy silnym wietrze i ujemnej temperaturze. W takich warunkach o uraz nie trudno. Piłkarze GLKS Dobrcz i Zawiszy Bydgoszcz sobie jednak pytań o sens gry nie zadawali, ale wybiegli na boisko i pokazali ducha walki. Sam mecz w takich warunkach specjalnie nie mógł się podobać, bowiem warunki nie sprzyjały widowiskowej grze.

Opublikowano w Sport

Od czasu likwidacji kolejki wąskotorowej, po której ciężko znaleźć jakiekolwiek ślady (znane są one właściwie tylko pasjonatom), Koronowo nie posiada połączenia szynowego z Bydgoszczą. Pojawiły się co prawda plany budowy linii kolejowej z Maksymilianowa do Koronowa, ale nie podjęto do tej pory działań na ich urzeczywistnienie.

Opublikowano w Dobrcz i Koronowo

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej podpisał umowę z firmą ,,Want” na wykonanie dokumentacji projektowej, a następnie prac budowlanych, w ramach remontu mostu drogowego wzdłuż ulicy Mińskiej, nad Kanałem Bydgoskim. Z powodu naruszenia konstrukcji nośnej mostu, ruch drogowy odbywa się w wariancie ograniczonym.

Opublikowano w Bydgoszcz

Komentarze

Warte obejrzenia

« Marzec 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu