Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOlszewski pyta ministra o prenumeratę jednej z gazet

Olszewski pyta ministra o prenumeratę jednej z gazet

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 05 styczeń 2019 10:39

Posłowie interpelacje piszą, których liczby w ciągu kadencji sięgają przynajmniej dziesiątek tysięcy. Wśród nich można znaleźć ciekawe rodzynki, jak np. pytanie o prenumeratę ,,Gazety Wyborczej”.

Jeszcze w listopadzie grupa posłów Platformy Obywatelskiej, w tym bydgoski poseł Paweł Olszewski pytali właśnie o prenumeratę tej gazety.

 

Podczas konferencji prasowej w środę, 14 listopada Pan Minister poinformował, iż „o wpłynięciu zawiadomienia [w sprawie afery KNF] dowiedział się w dniu wczorajszym”, podobnie jak i opinia publiczna – czytamy w interpelacji.

 

Dalej posłowie pytają, czy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro o aferze dowiedział się z ,,Gazety Wyborczej” i czy resort sprawiedliwości zamierza wznowić prenumeratę tej gazety. Odpowiedzi Ministerstwo Sprawiedliwości jeszcze nie udzieliło.

 

Pytania o różnego rodzaju media w interpelacjach się już pojawiały. Swego czasu poseł Bartosz Kownacki pytał o dostępność ,,Naszego Dziennika” na pokładach samolotów PLL LOT.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

  18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

  Etykiety: piłka nożna
 • Nasz bohater!

  We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

  Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

 • Od niedzieli duże zmiany w rozkładach jazdy

  W połowie grudnia, co roku na kolei ma miejsce ważne wydarzenie, mianowicie w życie wchodzą rozkłady jazdy pociągów na nowy sezon. Osobom wybierającym się w podróż zalecamy sprawdzenie nowego rozkładu, bowiem zmiany dotyczą większości kursów.

  Etykiety: kolej
 • Nasz raport w sprawie drogi ekspresowej S-5

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiadała oddanie dwóch odcinków drogi ekspresowej S-5, w województwie kujawsko-pomorskim, jeszcze w tym roku. Mamy prawie połowę grudnia, a na razie brak oficjalnych terminów. Przedstawiamy analizę również co do pozostałych odcinków.

Wiadomości z regionu

Śledź nas