Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOlszewski pyta ministra o prenumeratę jednej z gazet

Olszewski pyta ministra o prenumeratę jednej z gazet

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 05 styczeń 2019 10:39

Posłowie interpelacje piszą, których liczby w ciągu kadencji sięgają przynajmniej dziesiątek tysięcy. Wśród nich można znaleźć ciekawe rodzynki, jak np. pytanie o prenumeratę ,,Gazety Wyborczej”.

Jeszcze w listopadzie grupa posłów Platformy Obywatelskiej, w tym bydgoski poseł Paweł Olszewski pytali właśnie o prenumeratę tej gazety.

 

Podczas konferencji prasowej w środę, 14 listopada Pan Minister poinformował, iż „o wpłynięciu zawiadomienia [w sprawie afery KNF] dowiedział się w dniu wczorajszym”, podobnie jak i opinia publiczna – czytamy w interpelacji.

 

Dalej posłowie pytają, czy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro o aferze dowiedział się z ,,Gazety Wyborczej” i czy resort sprawiedliwości zamierza wznowić prenumeratę tej gazety. Odpowiedzi Ministerstwo Sprawiedliwości jeszcze nie udzieliło.

 

Pytania o różnego rodzaju media w interpelacjach się już pojawiały. Swego czasu poseł Bartosz Kownacki pytał o dostępność ,,Naszego Dziennika” na pokładach samolotów PLL LOT.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu