Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCBA wyjaśnia nieprawidłowości w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym

CBA wyjaśnia nieprawidłowości w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym

Napisane przez  Ł.R. / Radio Gdańsk Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 04 luty 2019 09:56

Czy sauna i solarium są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sądu? Widocznie w WSA w Bydgoszczy tak, skoro zdecydowano się na takie inwestycje. Wątpliwości co do tego ma już jednak gdańska prokuratura, która we współpracy z CBA prowadzi podstępowanie wyjaśniające.

O toczącym się śledztwie informuje Radio Gdańsk. Z nieoficjalnych informacji radia wynika, że śledczy zabezpieczyli kilkadziesiąt tomów dokumentów - m.in. umowy i faktury. Postępowanie dotyczy nie tylko zasadności budowy sauny i solarium, ale także sprawdzenia czy prawidłowo rozliczano delegacje dla pracowników. Śledztwo toczone jest pod kątem możliwości naruszenia dyscypliny budżetowej w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Bydgoszczy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas