Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTaka najprawdopodobniej będzie lista PiS w okręgu bydgoskim

Taka najprawdopodobniej będzie lista PiS w okręgu bydgoskim

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 25 lipiec 2019 19:13

Prawo i Sprawiedliwość zapowiada ogłoszenie pełnej listy kandydatów w przyszłym tygodniu. Jedyną pewną rzeczą jest osoba lidera listy, którą będzie poseł Tomasz Latos. Co do dalszych nazwisk dotarliśmy do najbardziej prawdopodobnej listy na dzisiaj.

 

Z drugiego miejsca najprawdopodobniej wystartuje minister Łukasz Schreiber, choć lokalne struktury optowały za posłem Piotrem Królem. Na trzecim miejscu najprawdopodobniej znajdzie się poseł Bartosz Kownacki, na czwartym zaś wspomniany poseł Król. Pierwszą piątkę najprawdopodobniej zamknie posłanka Ewa Kozanecka. Zaraz za nią najprawdopodobniej znajdzie się radna Grażyna Szabelska. Siódmy ma być kandydat z Inowrocławia.

 

Jak pokazuje praktyka wyborcza, do zmian może dochodzić w ostatniej chwili – przed rokiem gdy PiS prezentował listy do sejmiku, przekazano mediom informację z błędem co do kolejności, jak się jednak później okazało, rozdany materiał nie uwzględnił korekty poczynionej na liście ,,last minute”. Nie mniej jednak co do podanej przez nas listy, nie powinno wiele się zmienić.

 

Do Senatu z okręgu obejmującego Bydgoszcz PiS najprawdopodobniej wystawi radnego wojewódziego Konstantego Dombrowicza.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

 • Wychowanek Zawiszy trafił do Niemiec

  Adrian Małachowski przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Zawiszy, jako młody adept piłkarski urodzony w Bydgoszczy. Później trafił do juniorów Legii Warszawa, tego lata został kupiony przez 3 ligowy 1. FC Magdeburg. Małachowski występuje głównie na pozycji defensywnego pomocnika.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Własne mikroelektrownie powoli stają się rynkowym standardem

  – Korzyści dla firm z inwestowania w odnawialne źródła energii są duże. To m.in. optymalizacja kosztów, samowystarczalność energetyczna i pewność zasilania – wskazuje Dorota Zawadzka-Stępniak z Konfederacji Lewiatan. W ostatnich latach biznes coraz chętniej inwestuje we własne mikroźródła odnawialnej energii. Efektem jest w Polsce boom na energetykę słoneczną. Na koniec tego roku moc zainstalowana w fotowoltaice ma wzrosnąć do 2,5 GW, głównie dzięki aktywności prosumentów indywidualnych i biznesowych. Do tych ostatnich dołączył DHL Parcel Polska. Logistyczna firma planuje montaż instalacji fotowoltaicznych w swoich lokalizacjach w całym kraju.

 • Prezydent Andrzej Duda rozpoczyna II kadencję

  W czwartek 6 sierpnia na sali plenarnej Sejmu odbyło się uroczyste posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, w czasie którego prezydent Andrzej Duda złożył ślubowanie, tym samym rozpoczynając swoją drugą kadencję w roli głowy państwa. Zgromadzenie przebiegało jednak w dość specyficznej atmosferze, nie tylko z powodu założonych masek z uwagi na sytuację epidemiczną.

Wiadomości z regionu