Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZanosi się na konkretny rekord WOŚP w Bydgoszczy

Zanosi się na konkretny rekord WOŚP w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 13 styczeń 2020 12:40
Zanosi się na konkretny rekord WOŚP w Bydgoszczy Fot: Bogusław Białas

Z informacji jaka pojawiła się po godzinie 10 wynika, że do tej pory trzy bydgoskie sztaby zebrały ponad 709,5 tys. zł oraz 1,3 tys zł w kryptowalucie Bitcoin. Nie jest to jeszcze ostateczny wynik, bo nadal trwa liczenie, stąd też ostateczny wynik będzie wyższy. Być może uda się pierwszy raz w Bydgoszczy przekroczyć milion. Trudno tę kwotę porównywać z ubiegłym rokiem, bowiem wtedy wstępne szacunki mówiły o blisko 400 tys. . zł. W tym roku mamy zatem konkretny rekord.

 

Jeżeli chodzi o ogólnopolskie podliczenie, to na chwilę obecną Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dysponuje już kwotą ponad 115,3 mln zł, czyli ubiegłoroczny rekord będzie znacząco pobity. Kwota będzie rosła chociażby z tego powodu, że jeszcze trwają licytacje na portalu Allegro. Ostateczny wynik 28 finału powinniśmy poznać w okolicach marca.

 

Video: Bogusław Białas

 

Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat bydgoskich sztabów, przybliżymy je na Portalu Kujawskim.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu