Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDla branży kosmetycznej obostrzenia epidemiczne to nic nowego

Dla branży kosmetycznej obostrzenia epidemiczne to nic nowego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 23 maj 2020 15:19

- Dezynfekcja powierzchni i dłoni nie jest nam obca – wyjaśnia Aleksandra Mazur, właścicielka salonu kosmetycznego w Fordonie, mówiąc o funkcjonowaniu branży kosmetycznej ,,po nowemu”. Salony kosmetyczne wznowiły swoją działalność w ostatni poniedziałek.

Jak przyznaje Aleksandra Mazur, na klientów kosmetyczki nie mogą narzekać - Klientki w zasadzie już pierwszego dnia, jak uruchomiliśmy naszą działalność i zapisy, w zasadzie kalendarz zapełnił się na najbliższe dwa tygodnie. Także na brak klientów nie narzekamy.

 

Kilka tygodni tzw. lockdownu branża wykorzystała na poprawę swojej oferty - Ten czas, w którym nie mogliśmy pracować aktywnie, poświęciliśmy na rozwój naszej firmy, jakieś szkolenia on-line, na poznawanie nowych produktów jakie mogliśmy wprowadzić.


Ponowne otwarcie salonów kosmetycznych było możliwe, ale przy spełnieniu specjalnych reżimów sanitarnych. Zdaniem właścicielki salonu przy Bora-Komorowskiego w Fordonie, z punktu widzenia pracowników salonów kosmetycznych za wiele się nie zmieniło, bowiem rygory sanitarne towarzyszyły branży od dawna - Jeżeli chodzi o nas, to te obostrzenia są codziennością, dla klientów mogą być to jakieś niedogodności, aczkolwiek nie są te restrykcje aż tak ciężkie. Prosimy każdego klienta o przyjście na umówioną wizytę w maseczce, również my wykonujemy usługi w maseczkach zakrywają nos i usta. Po wejściu do salonu prosimy o dezynfekcję rąk przy specjalnym stanowisku i wypełnienie krótkiej ankiety.


Mazur wprowadziła specjalne urządzenie do sterylizacji narzędzi, którymi wykonywane są zabiegi, natomiast jej salon po każdym kliencie przechodzi dezynfekcję, powietrze jest dezynfekowane jonizatorem. Klientki proszone są o nieużywanie telefonów komórkowych oraz o płatność zbliżeniową kartą.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu