Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSą wizualizacje nowego mostu nad Brdą

Są wizualizacje nowego mostu nad Brdą

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 21 wrzesień 2020 10:49
Są wizualizacje nowego mostu nad Brdą Materiał: ZDMiKP

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej opublikował wizualizację poszerzonej przeprawy mostowej wzdłuż istniejącego Mostu Kazimierza Wielkiego. Poza dobudową dodatkowych jezdni ruchu powstanie również torowisko, które zrewolucjonizuje transport tramwajowy. Przetarg na wykonanie inwestycji już ogłoszono.

Planuje się, że prace powinny zakończyć się w 2023 roku.

 

 

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu