Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCOVID-19 nie tylko niebezpieczny dla seniorów. Zmarł uczeń bydgoskiej szkoły

COVID-19 nie tylko niebezpieczny dla seniorów. Zmarł uczeń bydgoskiej szkoły

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 13 październik 2020 11:15
COVID-19 nie tylko niebezpieczny dla seniorów. Zmarł uczeń bydgoskiej szkoły Fot: James Gathany

W poniedziałek Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy poinformował o śmierci swojego ucznia. Na Facebook-u kondolencje wyraził prezydent Rafał Bruski i zaapelował o bydgoszczan o odpowiedzialność - włodarz Bydgoszczy nie chciał jednak informować o przyczynach zgonu. Nieoficjalnie mówi się, że uczeń był zakażony wirusem COVID-19, na chwilę obecną nie został jednak ujęty w wykazie zgonów z powodu COVID-19.

Zmarły uczeń miał zaledwie 20 lat. Utarło się przekonanie, że na COVID-19 umierają ludzie starsi, jest to co prawda największa grupa ryzyka, ale wirus jest niebezpieczny także dla młodych.

 

Oficjalnie natomiast jest potwierdzona śmierć, z powodu COVID-19, nauczycielki z Obrowa pod Toruniem. Kobieta miała 44 lata, więc do wieku uznawanego za senioralny jeszcze było jej daleko.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu