Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCmentarze zamknięte, ale komunikacja w niedziele darmowa

Cmentarze zamknięte, ale komunikacja w niedziele darmowa

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 31 październik 2020 09:16
Cmentarze zamknięte, ale komunikacja w niedziele darmowa Fot: Bartosz Bieliński

Jutro zgodnie z uchwałą Rady Miasta Bydgoszczy będziemy mogli podróżować komunikacją miejską bezpłatnie. Od kilku lat bydgoscy radni decydują się na zwolnienie z opłat podróży w dniu 1 listopada, w poprzednich latach przynosiło to wymierne korzyści w postaci zmniejszeni natężenia ruchu. Piątkową decyzją rządu cmentarze są jednak zamknięte do poniedziałku włącznie, czego bydgoska Rada Miasta nie mogła przewidzieć. Nie mniej jednak bezpłatna komunikacja jutro będzie obowiązywać.

 

Wczoraj wieczorem ZDMiKP zdecydował o rezygnacji ze wzmocnień komunikacyjnych dzisiaj, w tym też z uruchomienia dodatkowych linii autobusowych, stąd też komunikacja dzisiaj kursuje według rozkladów dla soboty, natomiast jutro będzie według niedzielnego rozkładu. Nie zostały również wdrożone planowane od dzisiaj reorganizacje ruchu wokół cmentarzy.

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu