Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW nocy pod Bożenkowem znaleziono ciało mężczyzny

W nocy pod Bożenkowem znaleziono ciało mężczyzny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 czerwiec 2013 14:31

Policjanci próbują ustalić tożsamość młodego mężczyzny w wieku 17-20 lat, którego ciało znaleziono około godziny 3:20 na drodze wojewódzkiej nr 244 w okolicach Bożenkowa. Policjanci przypuszczają, że przyczyną śmierci mogło być potrącenie.

 

Przyczyny tego zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze jednak cały czas nie znają tożsamości ofiary.

 

Z tego powodu osoby mogące pomóc w jej ustaleniu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bydgoszcz pod numerem telefonu – 52-525-51-59 oraz pod numerami alarmowymi 112 i 997.

 

Młody mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w czarną koszulkę z białym nadrukiem, czarne spodenki z lampasami z napisem ,,Nike” oraz zielone sportowe buty. 

 

 


 

Jest to już druga ofiara śmiertelna pierwszego weekendu wakacji w naszym regionie. Również wczoraj w wyniku bójki zmarł w Inowrocławiu 19-latek. 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Jest decyzja środowiskowa dla budowy odcinka drogi ekspresowej S-10

    W tym tygodniu Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy wydała decyzję środowiskową dla realizacji odcinka drogi ekspresowej S-10 na odcinku Bydgoszcz – Toruń, oznacza to, że prace przygotowawcze decyzji dobiegają już końca i po znalezieniu finansowania będzie można rozpocząć już prace budowę.

  • ,,Jest prawdą, że Wielki Post to okres pokuty”

    Dzisiaj przypada w Kościele katolickim Środa Popielcowa, będąca początkiem Wielkiego Postu, okresu dla katolików szczególnego, ale także dla prawosławnych, którzy Wielki Post rozpoczną kilka dni później. Ciekawie o istocie Wielkiego Postu mówił kazaniu z 17 lutego 1991 roku założyciel Bractwa św. Piusa X, francuski abp. Marcel Lefebvre. Przytaczamy fragmenty kazania.

Wiadomości z regionu