Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW nocy pod Bożenkowem znaleziono ciało mężczyzny

W nocy pod Bożenkowem znaleziono ciało mężczyzny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 czerwiec 2013 14:31

Policjanci próbują ustalić tożsamość młodego mężczyzny w wieku 17-20 lat, którego ciało znaleziono około godziny 3:20 na drodze wojewódzkiej nr 244 w okolicach Bożenkowa. Policjanci przypuszczają, że przyczyną śmierci mogło być potrącenie.

 

Przyczyny tego zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze jednak cały czas nie znają tożsamości ofiary.

 

Z tego powodu osoby mogące pomóc w jej ustaleniu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bydgoszcz pod numerem telefonu – 52-525-51-59 oraz pod numerami alarmowymi 112 i 997.

 

Młody mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w czarną koszulkę z białym nadrukiem, czarne spodenki z lampasami z napisem ,,Nike” oraz zielone sportowe buty. 

 

 


 

Jest to już druga ofiara śmiertelna pierwszego weekendu wakacji w naszym regionie. Również wczoraj w wyniku bójki zmarł w Inowrocławiu 19-latek. 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu