Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW nocy pod Bożenkowem znaleziono ciało mężczyzny

W nocy pod Bożenkowem znaleziono ciało mężczyzny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 czerwiec 2013 14:31

Policjanci próbują ustalić tożsamość młodego mężczyzny w wieku 17-20 lat, którego ciało znaleziono około godziny 3:20 na drodze wojewódzkiej nr 244 w okolicach Bożenkowa. Policjanci przypuszczają, że przyczyną śmierci mogło być potrącenie.

 

Przyczyny tego zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze jednak cały czas nie znają tożsamości ofiary.

 

Z tego powodu osoby mogące pomóc w jej ustaleniu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bydgoszcz pod numerem telefonu – 52-525-51-59 oraz pod numerami alarmowymi 112 i 997.

 

Młody mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w czarną koszulkę z białym nadrukiem, czarne spodenki z lampasami z napisem ,,Nike” oraz zielone sportowe buty. 

 

 


 

Jest to już druga ofiara śmiertelna pierwszego weekendu wakacji w naszym regionie. Również wczoraj w wyniku bójki zmarł w Inowrocławiu 19-latek. 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Polonia dokonała niemożliwego

  Polonia Bydgoszcz wywalczyła w niedzielę awans do żużlowej I ligi (druga klasa rozgrywkowa). Drużyna należąca do Jerzego Kanclerza nie była jednak przed niedzielnym meczem faworytem.

 • Skrót derbów Bydgoszczy

  W środę na stadionie Chemika odbyły się derby Bydgoszczy w piłce nożnej. Rywalem piłkarzy z Glinek był Zawisza, który ostatecznie okazał się lepszy. Do 44 minuty zapowiadało się jednak, że to raczej gospodarze będą nadawać ton temu spotkaniu. Żeby więcej nie rozpisywać się, zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Wiadomości sportowe

 • S-5 na Warmii i Mazurach

  O drodze ekspresowej S-5 mówi się głównie jako o skomunikowaniu Wrocławiu, Poznania, Bydgoszczy poprzez autostradę A1 z Trójmiastem. Mniej mówi się już o odcinku od Nowych Marz w kierunku Olsztyna. W ostatnim czasie coś drgnęło również na tym odcinku.

 • Były samorządowiec nagrał groźne zdarzenie drogowe ze swoim udziałem

  11 września w deszczowej aurze Marek Jeleniewski wyjeżdżając z Tucholi był uczestnikiem groźnego zdarzenia drogowego. W pewnym momencie pierwszeństwo wymusił na nim młody kierowca chcący skręcić w lewo. Z racji tego, że była to szosa, przy jego prędkości niemożliwe było wyhamowanie, dlatego Jeleniewski odbił gwałtowanie na lewo wjeżdżając na pas zieleni. Zakończyło się na uszkodzeniu podwozia pojazdu. Dla przestrogi Jeleniewski umieścił film na Facebook-u.

Wiadomości z regionu

Śledź nas