Jesteś tutaj: HomeBydgoszczŻołnierze wrócili do domów

Żołnierze wrócili do domów

Napisane przez  Redakcja / kpt. Paweł Wąsowicz Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 30 listopad 2012 16:27

Dzisiaj w bazie I Brygady Logistycznej imienia Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się uroczyste powitanie żołnierzy, którzy wzięli udział w XXVI zmianie Polskiego Kontyngentu Wojskowego KFOR w Kosowie.

Witajcie w domu bo przecież wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Dziękuję wam za pomyślną realizację zadań, które wypełnialiście na rzecz całego kontyngentu KFOR. Wasza misja szczęśliwie dobiegła końca, co wszystkich nas cieszy i napawa dumą – przywitał żołnierzy dowódca brygady płk Dariusz Pluta.

 

W misji w Kosowie uczestniczyło 25 logistyków, do zadań których należała dystrybucja dystrybucja materiałów takich jak paliwo, mundury i żywność oraz naprawa uszkodzonego sprzętu.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co dalej z ligą? Jednak nikt nie śpieszy się z decyzją

    Jest to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców piłkarskich, choć pewnie już wielu pogodziło się z tym, że w tym sezonie piłkarze nie wyjdą na boisko. Decyzje PZPN planował ogłosić w tym tygodniu, ale teraz mówi się, że być może warto poczekać z nią do maja.

  • W tym tygodniu zapaść ma decyzja co dalej z rozgrywkami

    Do 26 kwietnia w Polsce nie odbędzie się żaden mecz piłkarski – tyle wiemy na pewno. W rozmowie ze Sportowymi Faktami prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznaje, że jest pewien plan na dokończenie rozgrywek we wszystkich ligach, który poznać mamy albo pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 199

 

Stan na dzień 03.04.2020 r.:

- liczba osób hospitalizowanych – 156

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11284

- liczba osób objętych nadzorem – 1150

 

- liczba pobranych próbek – 3030

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów

Wiadomości z regionu