Jesteś tutaj: Home

Właściciel Facebooka zapowiada już kolejne zmiany

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Regionalne niedziela, 28 styczeń 2018 20:16

W pierwszej połowie stycznia pisaliśmy o tym, iż właściciel Facebook Mark Zuckerberg poinformował o nowej polityce jego serwisu, która zakłada ograniczenie wyświetlania się treści marketingowych oraz informacyjnych. Efekty tych zmian są już dzisiaj odczuwalne. Okazuje się jednak, że to nie koniec.

Stworzyliśmy Facebooka, aby pomóc ludziom być w bliskim kontakcie z osobami dla nas ważnymi – napisał Mark Zuckerberg na swoim profilu w pierwszej połowie stycznia. Jak tłumaczył, treści związane z aktywnością naszej rodziny oraz przyjaciół, znalazły się w cieniu wpisów o charakterze komercyjnym. Dlatego też Facebook przechodzi obecnie duże zmiany wewnętrzne.

 

Zmienić ma się jednak więcej – Facebook zamierza bowiem przyjrzeć się treścią informacyjnym bliżej – Priorytetem jest wiarygodna informacja oraz informacja lokalna – pojawia się zapowiedź. Facebook zamierza przyjrzeć się z jednej strony źródłom informacji, ale też ograniczyć – sensacje.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy