Jesteś tutaj: Home

Dzięki Państwa hojności Asia przejdzie operację, która może uchronić ją przed kalectwem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 18 marzec 2020 06:59

Na początku marca zachęcaliśmy Państwa do wspierania akcji na rzecz dwuletniej Asi, która urodziła się bez wszystkich kości rąk. Szansą dla dziewczynki na normalne życie są operacje, których podejmie się dr. Dror Paley w swojej warszawskiej klinice. Pieniądze na ten cel udało się zebrać dzięki ludziom dobrej woli. Asia jest bydgoszczanka.

 

W gwoli kronikarskiego obowiązku informujemy, że udało się ostatecznie zebrać w zbiórce za pośrednictwem strony siepomaga.pl 466 tys i 786 zł, czyli o prawie 3 punkty procentowe więcej niż wynosił cel zbiórki.

 

Jak wyjaśniają rodzice dr Paley zamierza - Zrobć operację, która uruchomi łokcie Asi, potem usprawni nadgarstki i ustawi dłonie w bardziej funkcjonalnej pozycji. Kolejny etap będzie polegać na zrobieniu kciuków, bo bez nich Asia nigdy nie będzie mogła nic chwycić. Doktor ma ogromne doświadczenie w tego typu operacjach i wiem, że pomoże Asieńce. To dla niej jedyna szansa.

 


Operację wstępnie planowano na kwiecień, stąd też w marcu tak usilnie prowadzona była zbiórka. Mamy jednak w Europie sytuację nadzwyczajną, operacja została przesunięta na sierpień, tak samo jak wszystkie kwietniowe w Paley European Institute.

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021