Jesteś tutaj: Home

Policjanci rozpoczęli akcję ,,Znicz 2013”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 31 październik 2013 14:21

O godzinie 14:00 na drogach województwa kujawsko-pomorskiego rozpoczęła się policyjna akcja ,,Znicz 2013”. Funkcjonariusze policji do końca długiego weekendu będą kontrolować w sposób szczególny bezpieczeństwo na drogach.

 

W okresie Wszystkich Świętych wiele osób udaje się na groby bliskich, co powoduje wzmożony ruch na drogach. Policjanci jak co roku będą wyłapywać osoby stanowiące zagrożenie dla innych.

 

W ubiegłym roku w kujawsko-pomorskim zatrzymano 83 pijanych kierowców. W 9 wypadkach zginęła 1 osoba, a 16 zostało rannych.

Policjanci apelują do osób udających się w długą drogę – Bądźmy wypoczęci, a trasę pokonujmy etapami, robiąc od czasu do czasu przerwę na odpoczynek. Mundurowi apelują także, aby zadbać o zapięcie pasów w samochodzie.

 

Osobny apel funkcjonariusze policji apelują do pieszych, aby w okolicach cmentarzy, gdzie spodziewać się można wyjątkowego ruchu, zachowali szczególną ostrożność. 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy