Jesteś tutaj: Home

Jest satysfakcja, że ta ogromna praca przyniosła realny efekt

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne niedziela, 10 maj 2015 23:12

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Król uważa, że wysiłek włożony w kampanie Andrzeja Dudy przyniósł efekt i apeluje o mobilizację, aby w II turze zakończyć rządy Bronisława Komorowskiego.

 

- Jest satysfakcja, że ta ogromna praca przyniosła realny efekt i zwycięstwo Andrzeja Dudy w I turze – komentuje na gorąco poseł Piotr Król - Teraz trzeba postawić kropkę nad ,,i” i doprowadzić do zwycięstwa w II turze. Jeżeli jednak urzędujący prezydent przegrywa w I turze i tak wysoki wynik uzyskuje Paweł Kukiz, to pokazuje pewną tendencję, że Polacy mają dość 8-letnich rządów PO i PSL.

 

Najprawdopodobniej w Bydgoszczy lepszy wynik uzyska Bronisław Komorowski, co jak wyjaśnia Król, powinno motywować lokalnych działaczy do jeszcze większej mobilizacji w dogrywce - Każdy region ma swoją specyfikę, dlatego w II turze będziemy musieli włożyć jeszcze większy wysiłek w kampanie.

 

- Chciałbym zaapelować do państwa o głosowanie na Andrzeja Dudę w II turze – kończy rozmowę z nami parlamentarzysta.

 

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 199

 

Stan na dzień 03.04.2020 r.:

- liczba osób hospitalizowanych – 156

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11284

- liczba osób objętych nadzorem – 1150

 

- liczba pobranych próbek – 3030

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów