Jesteś tutaj: HomeEurowyboryMarta Cywińska: Europa umiera

Marta Cywińska: Europa umiera

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego czwartek, 22 maj 2014 21:43

Kandydująca z listy Ruchu Narodowego dr Marta Cywińska w rozmowie z nami wyraża pogląd, że Europa idąca w kierunku multikulturowości zaczyna umierać, stąd też rosnąć będzie na formacje ideowe.

 

Dlaczego powinniśmy rozważyć głosowanie w tych wyborach na Ruch Narodowy?

Głos na prawdę nie jest głosem straconym, głos na żelazne prawa logiki nie jest głosem straconym.

 

Pojawia się pogląd, że głosowanie na RN to głos stracony, gdyż nie będziecie mieli większego wpływu na decyzje?

Jest to nieprawda, gdyż jak wynika z wielu komentarzy będzie silna reprezentacja eurosceptyków w Parlamencie Europejskim, stąd warto głosować na Ruch Narodowy.

 

Obserwując z bliska Marsza Niepodległości duże wrażenie zrobiła na mnie sprawna organizacja, jaką przygotowali młodzi ludzie, bez większych środków finansowych. Co jesteście w stanie zaproponować młodym, którzy są zniechęceni do obecnej klasy politycznej?

Nie rozdajemy stanowisk, nie dajemy senykur. Dajemy ideę narodową której płomień będzie świecić póty, dopóki istnieją narody, ku niechęci internacjonalistycznej masonerii.

 

Jeżeli Ruch Narodowy nie zdobędzie mandatów w tych wyborach, jakie macie plany na przyszłość? W tej chwili, rzeczywiście nie ma zbyt dużego zapotrzebowania dla tego rodzaju formację ideową, ale przed nami nowe wyzwania w globalnym świecie, w mulitikulturowej Europie, która właśnie umiera.

 


Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.