Jesteś tutaj: HomeInowrocław17-laktowi postawiono zarzut zabójstwa

17-laktowi postawiono zarzut zabójstwa

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 02 lipiec 2013 15:36

W niedzielę pisaliśmy o tragicznej w finale bójce, jaka miała miejsce przy ulicy Orłowskiej w Inowrocławiu, w wyniku której w szpitalu zmarł 19-latek. Policjanci w niedługim czasie zatrzymali uczestników tego zdarzenia.

Przyczyną śmierci młodego mężczyzny były rany kute. Wczoraj prokurator postawił 17-latkowi zarzut zabójstwa, za które grozi mu kara 25 lat więzienia bądź dożywocia. Zarzuty postawiono także 22-latkowi i 39-latkowi, którym zarzuca się udział w bójce z udziałem niebezpiecznego narzędzia. Im grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu