Jesteś tutaj: HomeInowrocławRowerowo jesteśmy w tyle

Rowerowo jesteśmy w tyle

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 23 październik 2012 14:37

W tym roku na budowę nowych ścieżek rowerowych miasto wydatkować chce lekko ponad 66 tys. złotych pozwoliło to na oddanie do użytku 400 metrowego odcinka ścieżki pomiędzy ulicami Ludwika Błażka i alei 800-lecia Inowrocławia.

 

 

Rowerzyści mają powody do narzekania, gdyż 400 metrowa inwestycja nie imponuje. Nie wiele lepiej ma być jak się dowiadujemy także w przyszłych latach.

 

 

Skoro jesteśmy uzdrowiskiem, to budowa ścieżek rowerowych powinna być priorytetem. Nie może być tak, że roczne inwestycje zamykają się w kwocie 66 tysięcy złotych – komentuje radny Gustaw Nowicki, który wiosną interpelował o utworzenie wypożyczalni rowerów. Ten pomysł władze miasta oceniły negatywnie, tłumacząc to małą ilością ścieżek drogowych. I tu koło się zamyka.

 

 

Czy Państwa zdaniem Inowrocław powinien większy priorytet poświęcić temu, aby stać się przyjaznym dla rowerzystów? Zapraszamy do dyskusji i na nasze blogi. Do tematów rowerowych wrócimy.

 

Więcej w tej kategorii: Inwestycje w Kruszwicy »

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu