Jesteś tutaj: HomeInowrocławKolejny protestujący zabrany do szpitala

Kolejny protestujący zabrany do szpitala

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 28 październik 2014 10:59

Dzisiaj około godziny 7:30 w siedzibie IKS Solino w Inowrocławiu przybyło pogotowie, które zabrało kolejnego biorącego udział w proteście głodowym górnika do szpitala. Dzisiaj rozpoczyna się ósmy dzień tego protestu głodowego.

Z naszych informacji wynika, że zabrany dzisiaj do szpitala im. dr Ludwika Błażka Marian Majerski jest już trzecią osobą, która trafiła do szpitala. Do dnia dzisiejszego nikt z przedstawicieli władz nie spotkał się na poważnie z protestującymi.

 

Głodujący domagają się m.in. dymisji zarządu IKS Solino, rozpoczęcia przez PKN Orlen inwestycji zagwarantowanych w ramach pakietu socjalnego, przywrócenia przedstawiciela pracowników do Rady Nadzorczej.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

  • Zwycięzca okręgowego Pucharu Polski zagra z II ligowcem

    PZPN przeprowadził losowanie 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. II ligowiec Zagłębie Sosnowiec podejmie zwycięzce okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, którego poznamy w środę 5 sierpnia. Będzie to albo Zawisza Bydgoszcz, albo Unia Janikowo.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu