Jesteś tutaj: HomePolecaneWszycie esperalu Bydgoszcz - dlaczego wszywka pomaga uzależnionym od alkoholu?

Wszycie esperalu Bydgoszcz - dlaczego wszywka pomaga uzależnionym od alkoholu?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane czwartek, 10 grudzień 2020 19:29

Disulfiram WZF to tabletki dla alkoholików. Lek kupuje się na receptę w aptece. W przypadku esperalu w Bydgoszcz, jak i całej Polsce nie obowiązuje refundacja. Kto może skorzystać z farmakologii, jak wszywka działa na alkoholika i co wpływa na skuteczność zaszycia alkoholowego? W artykule wyjaśniamy, jak robią to profesjonaliści.

Co jest powodem skuteczności wszywania esperalu w Bydgoszczy?

Terapia w przypadku choroby alkoholowej to podstawowy element walki z nałogiem. Niegdyś był to jedyny sposób na powrót do trzeźwości. Medycyna zrobiła jednak duży krok w dziedzinie leczenia alkoholizmu. Uzależnieni mogą również wybrać zaszycie alkoholowe z pomocą tabletek dla alkoholików. Co to za lek? Disulfiram WZF potocznie określany esperalem to podpowięziowo implantowany lek w tabletkach. Źle wpływa na metabolizowanie alkoholu we krwi, co w rezultacie skutkuje zatruciem alkoholowym po spożyciu jakiegokolwiek trunku. Reakcja jest natychmiastowa - zmiana stanu zdrowia następuje już po kilku minutach i nie ustępuje do 10 godzin.

 

Esperal a alkohol - czego można się spodziewać:

  • bóle żołądka i biegunka,

  • zawroty głowy,

  • drgawki,

  • czerwone plamy na twarzy,

  • uderzenia gorąca,

  • podwyższone ciśnienie i akcja serca,

  • apatia, lęk, stany depresyjne.

 

Objawy te mogą wydawać się łagodne, ale każdorazowe zatrucie grozi stałymi uszkodzeniami i osłabieniem zdrowia psychicznego. Reakcja wszywki alkoholowej potrafi trwać kilka godzin, co wzmaga zagrożenie. Co więcej, wraz ze wzrostem spożywanej dawki alkoholu, konsekwencje również rosną. Utrata wzroku czy też zawał to tylko jedne z zagrożeń. Pacjentowi grozi nawet śmierć. Dlatego też wszycie esperalu w Bydgoszczy jest wskazane dla osób, które chcą skończyć z nałogiem i pragną powrotu do trzeźwości. Wszywka daje wielu potrzebną motywację oraz wpływa na silną wolę. Disulfiram może być groźny tylko w momencie picia. Nie przeszkadza w codziennych obowiązkach i pełnieniu funkcji w życiu rodzinnym oraz zawodowym.

 

 

Jak się zaszyć i przygotować do zabiegu wszywki Bydgoszcz?

Wszywanie esperalu Bydgoszcz nie wiąże się z żadnymi badaniami ani skierowaniami. Farmakologiczne zmaganie się z chorobą alkoholową zawsze jest odpłatne - detoks alkoholowy i wszywka dla alkoholika nie podlegają refundacji. Pomocy udzielają prywatne poradnie uzależnień w całej Polsce. Z esperalu w Bydgoszczy można skorzystać w placówce medycznej Nasz Gabinet. Zespół doświadczonych pielęgniarek i wykwalifikowanych chirurgów wspiera przez cały okres leczenia. Pacjenci mogą liczyć na indywidualne traktowanie i dyskretne zabiegi dopasowane do konkretnych potrzeb.

 

Zanim chirurg zacznie implantować wszywkę alkoholową, potrzebna jest konsultacja medyczna. Wtedy można ocenić, czy esperal może zostać wszyty u danego pacjenta bez zagrożenia zdrowia i życia. Ilość wszywek dobiera specjalista zgodnie ze stanem osoby uzależnionej oraz fazą nałogu. Do wszycia nie jest potrzebna narkoza - wystarczy znieczulenie miejscowe. Nacięcie skalpelem wykonuje lekarz w okolicy pośladka. Esperal w Bydgoszczy oraz innych miastach jest zaszywany domięśniowo. Nie można go usunąć bez ingerencji chirurgicznej. Dopiero gdy wszywka się wchłonie, czyli po ok. 8-12 miesiącach można ponowić leczenie esperalem.

 

Gdzie można się zaszyć w Bydgoszczy?

U alkoholików najważniejsza jest chęć leczenia oraz dobranie skutecznej metody. W tym drugim aspekcie może pomóc specjalista. Przychodnia Nasz Gabinet wykonuje zabiegi wszycia esperalu w Bydgoszczy codziennie. Chirurg nie tylko tłumaczy przebieg leczenia i działanie wszywki. Dopasowuje także ilość Disulfiramu. W Naszym Gabinecie atmosfera jest nie tylko komfortowa, ale również anonimowa. Specjaliści kompleksowo podchodzą do choroby alkoholowej, dzięki czemu szanse na stałą trzeźwość wzrastają. Co można powiedzieć o cenie? Esperal w Bydgoszcz można wszyć od 700 zł. Pacjenci, którzy potrzebują najpierw oczyścić organizm z alkoholu, mogą również wybrać detoks alkoholowy. W przypadku wszywki alkoholowej pacjent musi zachować zachować przez minimum 24 godzin przed implantacją.

 

Artykuł napisany przy współpracy ze specjalistą wszywającym esperal w Nasz Gabinet Bydgoszcz.

26 stycznia 1920 - powrót Koronowa do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.