Jesteś tutaj: HomeRegionW Mogilnie prezydent RP o wspieraniu rodzin

W Mogilnie prezydent RP o wspieraniu rodzin

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne wtorek, 09 kwiecień 2019 19:13
W Mogilnie prezydent RP o wspieraniu rodzin Fot: Grzegorz Jakubowski / Kancelaria Prezydenta RP

Z wizytą do Mogilna udał się we wtorek Prezydent RP Andrzej Duda, który odwiedził Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów oraz spotkał się ze społecznością lokalną.

- Obiecuję, że nie zaniechamy tych starań, że będziemy nadal czynili wszystko, żeby polska rodzina była coraz zamożniejsza i żeby żyło się jej coraz lepiej; żeby młodzi ludzie nie mówili, że tu nie ma pracy, że tu jest zła płaca, i że w związku z tym te okoliczności razem zebrane wyganiają ich gdzieś na zachód Europy – mówił w trakcie otwartego spotkania Prezydent RP Andrzej Duda, zapowiadając dalsze działania w kierunku prowadzenia poziomu życia w Polsce do poziomu średniej europejskiej.

 

- Życzę Państwu, aby to moje marzenie o zamożnej polskiej rodzinie spełniło się nam wszystkim na chwałę Rzeczypospolitej i na nasz pożytek - powiedział prezydent.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja